تغییر به سبک اسلش

لازمه پیشرفت، اعمال تغییرات است و این تغییرات نیاز به درک درست از سازمان و تخصص در بهبود فرآیندها دارند. دقیقا در همین مرحله همراهی تیم اسلش با شما معنا پیدا میکند. ما همراه با شما کسب و کارتان را بررسی میکنیم و در جستجوی حذف نقاط ضعف، انجام فعالیت ها به شیوه هوشمندانه تر و در نهایت کمک به پیشرفت کسب و کار شما هستیم.

 

بهبود فرآیند کسب و کار

Business Process Management

صرفه جویی در زمان

روش های مختلفی وجود دارد که به وسیله آن ها میتوان کارها را سریعتر و با کارایی بیشتر انجام داد. به عنوان مثال حذف فسیله آن ها میتوان کارها را سریعتر و با کارایی بیشتر انجام داد. به عنوان مثال حذف فعالیت های بی ارزش و یا استفاده از یک فناوری جدید.

بهبود کیفیت

ترجیح سازمان ها بر این است که با منابع موجود، خدمات بهتری را ارائه کنند. برای این کار باید بخش هایی که روی خدمات نهایی اثر منفی دارند را پیدا و اصلاح کرد.

افزایش بهره وری

فرآیندهای بیهوده باید کشف و از گردش کار خارج شوند. زمانی که افراد مجبور به انجام کارهای بی ارزش نباشند، زمان بیشتری را صرف انجام کارهای ارزش آفرین خواهند کرد و این به معنای افزایش بهره وری است.

 

هوش تجاری

Business Intelligence

همه اطلاعات در یک نگاه

هوش تجاری با حذف زمان انتظار برای تهیه و به روزرسانی گزارشات، به مدیران کمک می کند تا علاوه بر کاهش هزینه ها، تمام اطلاعات سازمان را در قالب گزارش های متنوع و کاربردی در یک داشبورد مدیریتی در اختیار داشته باشند.

بررسی عملکرد سازمان از هر مکان

تنها با اتصال به اینترنت - در هر مکان و زمان - به گزارشات دسترسی داشته و از عملکرد سازمان با خبر شوید.

تسهیل فرآیند تصمیم گیری

با استفاده از گزارش های هوش تجاری بهترین اهداف را برای سازمان انتخاب کنید، دسترسی به اهداف را اندازه گیری کنید و عملکرد سازمان را ارزیابی نمایید.

 

آنالیز کلان داده

Big Data Analytics

مقیاس‌پذیری داده‌ها تا بی‌نهایت

ما شما را در مدیریت و پردازش داده های بسیار حجیم که به روش های سنتی قابل کنترل و نگهداری نیستند؛ کمک می‌کنیم

سرعت در پردازش میلیاردها رکورد

معماری نوین OLAP برای پردازش و تحلیل برخط اطلاعات ذخیره‌سازی شده

آسان‌سازی داده‌ کاوی پیچیده

دسترسی ساده به الگوریتم های پیچیده از جمله گراف، بر روی بستر کلان داده

 
 
 

سمفونی داده‌ها

واژه سمفونی  symphony به‌معنی هم‌ صدایی و هم‌ آوایی است و از قطعات مجزا و کاملی به نام موومان تشکیل می شود که با کنار هم قرار گرفتن نت­‌ ها شکل می‌­گیرد و آغاز و انجامی دارد، این قطعات، با فرم­‌ دهی و هنرمندی دستان یک نوازنده، سمفونی را بوجود می‌­ آورد.

از نگاه هوش تجاری اسلش ، داده ­‌ها و اطلاعات، نت ­‌های موسیقی هستند که با ظرافت و هنرنمایی خاصی، موومان های داده‌­ای را می­‌ سازند. به این معنا که هوش تجاری، داده­‌ های نامرتب و به هم ریخته را با ظرافت و دقت، پاکسازی و پردازش می‌ نماید؛ همچون یک سمفونی موسیقی زیبا و گوش نواز.

سمفونی داده‌­‌ ها با نظم‌­ دهی به اطلاعات و معنا دار ساختن آنها، چشمان مخاطب را نوازش داده و آرامش را در تصمیم‌ گیری به ارمغان می‌ آورد.